O nas

Kim jesteśmy i dlaczego można nam zaufać?

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się doborem i sprzedażą wyposażenia dla budownictwa ochronnego.

Wyposażamy schrony, ukrycia i pomieszczenia bezpieczne. Znajdziesz u nas elementy pozwalające na kompleksowe wyposażenie takich obiektów. Tym co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji.

aleksander-fiedorek

Aleksander Fiedorek

Założyciel

Pasjonat budownictwa ochronnego budownictwa ochronnego. Przez 20 lat pracował w prawnej obsłudze przedsiębiorstw, realizując projekty dla największych firm w Polsce. Ekspert w zakresie broni masowego rażenia. Specjalizuje się w wyposażeniu oraz funkcjonalności budowli ochronnych, a w szczególności ich newralgicznych elementów: systemów filtrowentylacyjnych oraz drzwi przeciwwybuchowych.

Jeden z nielicznych w Polsce popularyzatorów wiedzy o budowlach ochronnych oraz ochronie ludności cywilnej przed skutkami rażenia czynników militarnych. Autor wielu publikacji i materiałów prasowych.

franciszek-woloch

Franciszek Wołoch

Projektant Konstrukcji

Inżynier budownictwa w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie, absolwent Politechniki Poznańskiej. Posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi jak również do kierowania bezpieczeństwem imprez masowych, w tym podwyższonego ryzyka.

Specjalizuje się w konstrukcjach nietypowych, tymczasowych, obliczeniach numerycznych oraz budownictwie ochronnym. Autor wytycznych do projektowania budowli ochronnych w zakresie konstrukcji oraz publikacji w czasopismach branżowych. Uczestniczył w projektach realizowanych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Danii.

Znamy się na rzeczy. Stawiamy wyłączone na sprawdzone rozwiązania, które zachowują funkcjonalność na lata.